O nas

O nas


 

W Dominie Katowice prowadzimy kursy rysunku i malarstwa przygotowujące do egzaminów wstępnych na Architekturę, ASP i inne wydziały artystyczne, również na uczelniach zagranicznych. Oferujemy kurs dla hobbystów, na którym uczymy technik takich jak ołówek, kredka, cienkopis, długopis, marker, ecolina, patyk, piórko i akwarela. Zapraszamy również dzieci  w wieku 6-8 i 9-12 lat na zajęcia plastyczne, na których rysujemy, malujemy i wprowadzamy podstawową wiedzę o sztuce.

Uważamy, że każdego da się nauczyć rysować, niezależnie od jego wcześniejszych zdolności. Nieważne czy zaczynasz swoją przygodę z rysowaniem czy jesteś wieloletnim weteranem. w naszej pracowni prowadzimy zajęcia przystosowane dla osób z różnym poziomem umiejętności. Doskonale rozumiemy, jak ważne jest poświęcenie każdemu osobnej uwagi. To właśnie dzięki temu nasi uczniowie zdają egzaminy na wydziały różnych politechnik.

Proponujemy najwięcej darmowych zajęć na Śląsku. W ramach Wolnej Pracowni stwarzamy warunki do systematycznej pracy, którą każdy musi wykonać gdy chce podnosić jakość swoich rysunków. W optymalnym środowisku uczniowie są zawsze dużo bardziej wydajni niż gdyby mieli ćwiczyć w domu.

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu pracowni Domin, założonej w 1994 roku, która od lat kształci wybitnych rysowników i posiada swoje oddziały w wielu miastach Polski. Domin cieszy się popularnością ze względu na bardzo dużą zdawalność egzaminów wstępnych na studia architektoniczne oraz artystyczne w całej Polsce. Dzięki rozbudowanej sieci pracowni doskonale znamy realia egzaminów wstępnych, nie tylko na Wydział Architektury Politechniki Śląskiej, ale również Wrocławskiej, Krakowskiej, Warszawskiej i innych. Nasi uczniowie mogą za darmo korzystać z zajęć w innych miastach Polski, a także brać udział w plenerach organizowanych przez wszystkie filie Domina.

Dzielimy się wiedzą teoretyczną oraz pokazujemy jak ćwiczyć oko. Dlatego ćwiczenia opieramy na, przez lata tworzonych, autorskich materiałach, dzięki którym początkujący czynią szybkie postępy, równolegle ucząc sprawnego mierzenia proporcji z natury i obserwacji. Podczas nauki dbamy o bezbłędne perspektywę, proporcje i kompozycję. W Dominie uczymy nie tylko podpowiadając ale przede wszystkim pokazując,  rysujemy równolegle z kursantami.

Oferujemy dogodną lokalizację w samym centrum Katowic, w pobliżu głównych punktów przesiadkowych oraz doskonale wyposażoną, przestronną pracownię.